Změny v rozvrhu

V současné době nejsou žádné změny v rozvrhu. Děkujeme za pochopení.

Koncerty

Vážení rodiče, žáci a hosté

srdečně Vás zveme na 1. festivalový koncert přehlídky dětských pěveckých sborů ZPÍVÁME SI PRO RADOST I., který se uskuteční v pátek 24. března v KC Střelnice Turnov od 18:00. Na koncertě vystoupí ZVONKY z mnichova Hradiště a CARMINA z TurnovaVstupné dobrovolné.

srdečně Vás zveme na 2. festivalový koncert přehlídky dětských pěveckých sborů ZPÍVÁME SI PRO RADOST II., který se uskuteční v sobotu 25. března v KC Střelnice Turnov od 10:00. Na koncertě vystoupí dětské sbory z Českých Budějovic, Jablonce nad Jizerou, Liberce, Nového Boru a Turnova. Vstupné volné.

srdečně Vás zveme na KONCERT ŽÁKŮ, který se uskuteční ve středu 4.dubna od 17:00 a ve čtvrtek 6.dubna od 18:00 na další pokračování našeho cyklu KONCERT VE ŠKOLE, na kterém vystoupí klavíristka JANA VLAČIHOVÁ a zpěvačka KATEŘINA MÁTLOVÁ. Vstupné dobrovolné.

Soutěže žáků

Zpíváme si pro radost

Soutěžní přehlídka pěveckých sborů

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru:

  • Hrdinová Barbora - 1.
  • Verichová Kristýna - 1.
  • Schneiderová Kateřina - 1.
  • Rabas Pavel - 2.
  • Střelková Šárka - 1.
  • Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru:
  • Hrdinová Barbora - 2.
  • Verichová Kristýna - 2
  • Schneiderová Kateřina - 2.
  • Střelková Šárka - 2.

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje:

  • Šilhánová Adéla - 1. 
  • Pospíšilová Julie- 1.
  • Kalkusová Kristýna- 1.
  • Janatková Karolína - 1.
  • Kendík Šimon - 1.
  • Nechutná Karolína - 1.
  • Sulková Barbora - 1. s
  • Maryšková Kamila - 1.
  • Charousková Anežka - 1.
  • Mocová Kateřina - 2.
  • Nejezchlebová Martina - 1.
  • Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje:
  • Šilhánová Adéla - 2.
  • Pospíšilová Julie- 1.
    • Kalkusová Kristýna- 1.
      • Janatková Karolína - 2.
      • Kendík Šimon - 3.
    • Sulková Barbora - 1. 
    • Charousková Anežka - 1
    • Nejezchlebová Martina - 1

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír:

  • Karásek Vojtěch - 3.
  • Marek Martin - 1.
  • Štantejská Adéla - 3.
  • Slámová Veronika - 2.
  • Čepelíková Julie - 2.
  • Hodíková Anna - 2.
  • Slámová Markéta - 2.
  • Tomsová Adéla - 2.
  • Bretšnajdrová Eliška - 2.
  • Šteklová Anna - 1.
  • Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír:
  • Marek Martin - 2
  • Šteklová Anna - 1.
  • Krajské kolo soutěže ZUŠ v orchestrální hře:
  • Komorní orchestr - 1.
  • Dechový orchestr - 1.
  • Big Band - 1.

Gratulujeme a děkujeme všem za vzornou reprezentaci naší školy.